Kalendář akcí

Jazz v ambitech

sobota 8. srpna 2020, 19.00    

V sobotu 8. srpna 2020 od 19 hodin proběhne v ambitech baziliky Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi výjimečný koncert amerického jazzového zpěváka Lee Davisona a jazzového tria bubeníka Otto Hejnice. Těšit se můžete na skvělou interpretaci těch nejslavnějších jazzových standardů, jako například Summertime, Georgia On My Mind, What A Wonderful World a další.

Lee Davison je jazzový černošský zpěvák z Oklahomy, který patří mezi top swingovou špičku a nemůže chybět na žádném skvělém místě na světě. Je vyhledávaným sólistou pro bigbandová, muzikálová a symfonická tělesa. V jeho repertoáru jsou známé jazzové skladby, bossanovy, latinské rytmy, ale i americké popové hity.

Můžete se tak těšit na skvělou show tohoto amerického zpěváka a špičkových hudebníků v čele s vynikajícím bubeníkem Ottou Hejnicem.

Vstupenky budou v předprodeji v Informačním a kulturním centru ve Staré Boleslavi (Jungmannova 468) od pondělí 20. července 2020, cena vstupného 200 Kč, snížené (senioři, studenti, ZTP) 120 Kč.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás v překrásném prostředí ambitů baziliky Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi.

 

———————————————————————————————————————–

Starou Boleslaví známou i neznámou II.

sobota 22. srpna 2020, 10.00–17.00

Začátek v Informačním a kulturním centru / trasa Starou Boleslaví s úkoly / drobná odměna pro děti po splnění úkolů
Dílničky pro děti Atelier 6tej smysl v Informačním a kulturním centru
Vstupné: dospělí 120 Kč / děti 80 Kč / rodinné vstupné 280 Kč
Účastníci výpravy „Starou Boleslaví známou i neznámou“ se mohou připojit i k prohlídkám Klenotnice s Palladiem, které probíhají v pravidelných časech.

 

———————————————————————————————————————–

Národní svatováclavská pouť 2020

neděle 27. září 2020              příjezd relikvie sv. Václava
pondělí 28. září 2020           Národní svatováclavská pouť